Kamil Tomala

Certyfikowany coach i trener przywództwa w zespole The John Maxwell Team – międzynarodowej organizacji, zrzeszającej coachów, trenerów i mówców w 124 krajach na świecie. Przez ponad 5 lat był menedżerem w jednej z największych korporacji IT, gdzie zajmował się zarządzaniem zespołem oraz projektami dla klientów firmy, a także wdrażaniem procesów naprawczych i rozwojowych. Od 7 lat kształtuje liderów w Polsce, pomagając im zwiększać dochodowość swoich biznesów. Prowadzi warsztaty z zakresu przywództwa, odnajdywania i zarządzania talentami w organizacji, a także kształtowania przyszłych liderów i wystąpień biznesowych. Pełnił również rolę doradczą jako współpracujący Dyrektor Regionalny działu szkoleń w Keller Williams Poland oraz główny trener w Keller Williams University Poland.

W szkoleniach i coachingach Kamila wzięło już udział ponad 1200 menedżerów i właścicieli firm z różnych branż z całej Polski. Realizował projekty doradczo-szkoleniowe oraz sesje coachingowe dla takich firm jak: Blumenbecker Polska, B+M BLUMENBECKER GmbH, Śląskie Centrum Logistyczne, Instytut Doskonalenia Produkcji, Auchan Polska, Weindich, Ministerstwo Rozwoju, RCU, Ceva, Qenergi, Tommed, PGM Chorzów, ZBM Gliwice i wiele innych. Od 2013 roku wdraża na polskim rynku filozofię przywództwa opartą na metodologii Johna Maxwella, systemu behawioralnego DISC D3 BAI i narzędzi rozwojowych opartych na NLP oraz modelu transpersonalnym.

Ukończył szkolenia certyfikowane przez John Maxwell Co.: John Maxwell Coach, Trainer & Speaker, w roku 2013 brał udział w międzynarodowej konferencji na temat przywództwa w Orlando. Oprócz tego posiada certyfikaty: Practitioner NLP , Master NLP, Coach&Trener, a także Coaching NLP u Johna Grindera oraz Carmen Bostic St. Clair – twórców NLP, The Key Stages of Coaching, Group coaching, Akademia Lidera: Lider w zmianie, Autorytet i role liderskie, Przywództwo w praktyce, Komunikacja partnerska i asertywna, Motywowanie pracowników oraz rozwiązywanie konfliktów, Trening dla trenerów stopień 1 i 2, a także ITIL v.3 Foundation Certificate i PRINCE 2 Foundation. Jest również certyfikowanym konsultantem metodologii DISC D3 BAI. Regularnie występuję w roli prelegenta na wydarzeniach skierowanych do kadry kierowniczej. Zdobył również uprawnienia Instruktora Survivalu i pisze do miesięcznika Benefit.