Krzysztof Jaworski

Od 13 lat żyje w Wielkiej Brytanii. Zaczynając od zmywaka poszukiwał miejsca, w którym mógłby się zmotywować do czegoś więcej niż tylko praca na kuchni. Nie znalazł takiego, dlatego sam powołał je do życia – w 2011 roku stworzył organizację Polish Success Centre, której zadaniem jest wsparcie rodaków w szeroko rozumianym rozwoju. Motywuje Polaków w Wielkiej Brytanii organizując szkolenia i seminaria oraz warsztaty z rozwoju osobistego i duchowego. Wielu trenerów gościło na jego scenie, m.in.: Mateusz Grzesiak, Kamila Rowińska, Jacek Walkiewicz, Artur Sołtys, Paweł Mróz, Alina Wajda, Daniel Kubach, Daniel Koniczny, Ewelina Stępnicka, Tomasz Kammel.

W 2009 roku otworzył firmę Quick Solution zajmującą się dostarczaniem kompleksowych usług w branży odszkodowań, jak i też rozwiązań marketingowych w branżach finansowych. Zbudował zespół liczący 450 partnerów biznesowych w całej Wielkiej Brytanii.

Równolegle, w latach 2009-2014 zaangażowany był w szkolenia, motywacje, naukę rekrutacji oraz negocjacji w branży turystycznej, gdzie zarządzał zespołem 6 tys. osób w 8 krajach sprzedających członkostwa w klubie podróżniczym.

Koordynuje procesy negocjacyjno-sprzedażowe w firmie HS Oil&Gas oraz The Fourty Four Construction.

Szkoli z zakresu komunikowania się, modeli sprzedażowych, sprzedaży bezpośredniej, telemarketingu, budowania relacji, negocjacji, social media. Od niedawna  przemawia jako gość podczas comiesięcznych Konferencji Biznesowych Vantis Holding.

Uczył się oraz korzystał z mentoringu u specjalistów z całego świata, takich jak: Kevin Trudeau, Johnny Wibmrey, Marc Accetta, Marcus Weston, Less Brown.