Kurs baristyczny – poziom podstawowy i zaawansowany

Barista – Poziom 1

Szkolenie dla początkujących baristów oraz osób pragnących wzbogacić swoje doświadczenie.
Wprowadzenie do świata kawy, ponadto opanowanie wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej z zakresu
znajomości użytkowania ekspresu, przyrządzania espresso, zarządzania mlekiem, przygotowania
cappuccino i innych kaw mlecznych.

Barista – Poziom 2 Latte Art

Szklenie dla osób pragnących wzbogacić swoje doświadczenie w sztuce malowania na kawie. Nauka podstawowych wzorów takich jak serce, rosetta, tulipan oraz wielu innych; zarządzania mlekiem, przygotowania cappuccino techniką latte art i innych kaw mlecznych. Akademia espresso – kreatywne
komponowanie własnych kaw za pomocą dodatków smakowych.

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij do nas zapytanie

Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (Strzelców Bytomskich 100, 41-922 Radzionków) informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym wysyłki newslettera, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności.

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych dotyczących oferty Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (Strzelców Bytomskich 100, 41-922 Radzionków) i chcę być informowany telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych (w tym poprzez otrzymywanie wiadomości SMS, MMS) zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności.

Obszary specjalizacji