Szkolenia barmańskie

Naszą misją jest przygotowanie zdolnych młodych adeptów do nowego zawodu i pomoc w znalezieniu pracy. Celem szkolenia jest dostarczenie na rynek pracy rzadko obecnie spotykanych, profesjonalnych pracowników sektora usług gastronomicznych. Ich zdobyta wiedza wpływa na kształtowanie kultury koktajlowej i nowej jakości obsługi w Polsce – „TOP QUALITY”.

Nowoczesne metody nauczania z naciskiem na zajęcia praktyczne pomagają przekazywać maksymalną ilość wiedzy tak, aby osoba nie mająca dotąd kontaktu ze sztuką barmańską, mogła swobodnie rozpocząć pracę w wybranym kierunku.

Zajęcia praktyczne oraz system prowadzonych przez nas szkoleń umożliwia w krótkim czasie wykształcić profesjonalistów spełniających wymagania zarówno rynku polskiego i zagranicznego.

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij do nas zapytanie

Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (Strzelców Bytomskich 100, 41-922 Radzionków) informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym wysyłki newslettera, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności.

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych dotyczących oferty Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (Strzelców Bytomskich 100, 41-922 Radzionków) i chcę być informowany telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych (w tym poprzez otrzymywanie wiadomości SMS, MMS) zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności.

Obszary specjalizacji