Algorytm handlowca – Optymalizacja pracy handlowej

Cele i korzyści ze szkolenia:

Warsztaty nastawione są na trening najważniejszych kompetencji handlowych – sposobów pozyskiwania kontaktów i poleceń handlowych, umiejętności prowadzenia rozmów handlowych w koncepcji pytań weryfikujących potrzeby klienta. Przede wszystkim …słuchania!

Budowanie ścieżki swobodnego przepływu klientów i wyznaczanie odpowiedniego algorytmu postępowania, unikatowego do poziomu jednostki.

Adresaci szkolenia:

Szkolenia są dedykowane dla tych, którzy pragną budować swoją sprzedaż i wyniki handlowe w oparciu o wartości będące sukcesem długotrwałym a nie jedynie sezonowym. Kompozycja modułu sprzedażowego oparta jest na interaktywnych metodach nauki gdzie główny nacisk kładziony jest na części pragmatyczne. Solidne zgłębienie tematyki samoorganizacji poprzez przedstawienie skutecznych koncepcji zarządzania sobą w czasie. Szkolenie pokazuje właściwe metody oraz narzędzia i sposób ich obsługi, które wielokrotnie podnoszą wydajność w codziennym działaniu.

Metody Pracy:

1. Rozpoznanie:

Dla nas najważniejszy etap każdego szkolenia. Poznanie Państwa potrzeb i celów biznesowych. Wspólne przeprowadzenie analizy i weryfikacji wyzwań biznesowych. Diagnoza stanu obecnego i propozycja rozwiązania w kontekście uzyskania konkretnego celu przedsiębiorstwa

2. Część twórcza:

Po zaznajomieniu się z sytuacją dobieramy do Państwa odpowiednie narzędzia szkoleniowe. Organizujemy pracę zespołu warsztatowego. Tworzymy program w oparciu o mierzalne efekty jego skuteczności.

3. Weryfikacja:

Przedstawiamy Państwu gotowe rozwiązanie. Zatwierdzony przez Państwa projekt wdrażamy w życie.

4. Rezultat:

Razem z Państwem przechodzimy cały proces szkoleniowy od momentu powstania myśli i wizji aż do osiągnięcia ustalonego rezultatu, ciesząc się wspólnym sukcesem!

Program Szkolenia:

Warsztaty nigdy nie są powielane i przeprowadzane w koncepcji gotowego programu szkoleniowego. Razem z państwem weryfikujemy potrzeby szkoleniowe, dobierając odpowiednie narzędzia. Każdy scenariusz szkoleniowy zawiera analizę obecnego stanu wiedzy, umiejętności i postaw grupy, aby w pełni dobrać i określić ścieżkę szkoleniową dostosowaną indywidualnie do klienta.

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij do nas zapytanie

Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (Strzelców Bytomskich 100, 41-922 Radzionków) informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym wysyłki newslettera, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności.

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych dotyczących oferty Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (Strzelców Bytomskich 100, 41-922 Radzionków) i chcę być informowany telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych (w tym poprzez otrzymywanie wiadomości SMS, MMS) zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności.

Szkolenia biznesowe