Power Speech – mowa motywacyjno – inspirująca

Cel i korzyści z wystąpienia:

Power Speech – to ogromna dawka skumulowanej energii, która pobudza i motywuje do działania. To kompilacja humoru, wiedzy i inspiracji, która ma za zadanie pobudzić do myślenia i twórczej kreacji. Jeżeli chcesz, aby twój zespół poczuł na własnej skórze, realne efekty jakie wywołuje ta „bomba energetyczna” to wypróbuj Power Speech-a na najwyższym, światowym poziomie.

Adresaci wystąpienia:

„Power speech” trwa od 45 do 60 minut i jest zawsze dostosowany do grona odbiorców. Każde wystąpienie jest szyte na miarę pod oczekiwania i wartości grupy. Program jest tak opracowany, by uczestnicy cały czas byli mocno skoncentrowani, ale jednocześnie żeby czuli się swobodnie, a tematyka „wciągała” ich w interakcje. Wystąpienie spełnia swoją rolę dla grup 10 osobowych jak i dla 10 000 publiczności.

Przykładowy program wystąpienia:

  • „Jeżeli nie poświęcasz czasu na rodzenie się, czas zajmuje ci umieranie”.
  • „Interesują mnie fakty, a nie opinie”
  • Sprzedaż jest $exi
  • 110% – niemożliwe nie istnieje

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij do nas zapytanie

Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (Strzelców Bytomskich 100, 41-922 Radzionków) informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym wysyłki newslettera, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności.

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych dotyczących oferty Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (Strzelców Bytomskich 100, 41-922 Radzionków) i chcę być informowany telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych (w tym poprzez otrzymywanie wiadomości SMS, MMS) zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności.

Szkolenia biznesowe