Szkolenia dla właścicieli i kadry zarządzającej

Model funkcjonowania w biznesie, który działał kiedyś, teraz nie jest już skuteczny. Nasza firma zapewnia nowoczesne podejście do tematyki szkoleń, mając na uwadze zmieniający się rynek.

Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje i umiejętności oraz wysokiej jakości materiały edukacyjne. Oferujemy również stały kontakt po szkoleniu – w każdej chwili uczestnicy mogą liczyć na konsultacje i pomoc.

Szkolenia prowadzimy w całej Polsce w elastycznych terminach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

Oferta szkoleń dla właścicieli i kadry zarządzającej obejmuje następujące zagadnienia:

Wybrane referencje

 • "Firma Krawat i Muszka oprócz szkoleń, jest również realizatorem badań Tajemniczy Klient w naszych Salonach (Wrocław, Leszno, Poznań) od 2016 roku. Rekomendujemy firmę Krawat i Muszka jako rzetelnego partnera biznesowego."
 • "Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny zarówno na etapie koncepcji jak i realizacji. Rekomendujemy firmę Krawat i Muszka jako solidnego i rzetelnego dostawcę usług szkoleniowo-doradczych."
 • "Szkolenie w całości spełniło nasze oczekiwania, wiedza i informacje zostały przekazane w sposób interesujący, jasny i klarowny."
 • „Szkolenie przeprowadzone przez firmę Krawat i Muszka zostało profesjonalnie i ciekawie przygotowane i przeprowadzone. Polecam Firmę Krawat i Muszka jako kompetentnego partnera.”
 • "Wysoki standard oferowany przez przedstawicieli firmy Krawat i Muszka ma odzwierciedlenie w realizowanych w projektach rozwojowych. Na efekty nie trzeba długo czekać."
 • „Trening oparty na nowoczesnej metodologii pracy z grupą, jak i wykorzystaniu wielu skutecznych technik kształtujących postawy.”
 • "Bardzo wysoko oceniliśmy zarówno czas przygotowujący do szkolenia (rozpoznanie potrzeb, elastyczność, stronę formalność, komunikację), jak również samą zawartość merytoryczną szkolenia. Wszystkie przedstawione przed Krawat i Muszka cele zostały zrealizowane w sposób profesjonalny, szybki i skuteczny."
 • „Kompetencje i profesjonalizm, tak najkrócej można scharakteryzować szkolenie firmy Krawat i Muszka, które polecamy kolejnym uczestnikom.”
 • "Szkolenie spełniło w 100% nasze wymagania i oczekiwania. Trener prowadzący przekazywał wiedzę w sposób bardzo przejrzysty. Zdobytą na szkoleniu wiedzę pracownik mógł od razu wykorzystać w codziennej pracy, a efekty szkolenia były widoczne od razu i przyczyniły się do rozwoju naszej działalności."
 • „Na szczególną pochwalę zasługuje sposób prowadzenia szkolenia – przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych, zwiększających tempo przyswajania wiedzy. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny zarówno na etapie koncepcji jak i realizacji przedsięwzięcia.”
 • "Szkolenie było dopasowane indywidualnie do aktualnych potrzeb naszej firmy, między innymi dzięki wzorowej współpracy przy jej przygotowaniu."
 • "Z nieukrywaną satysfakcją rekomendujemy firmę Krawat i Muszka. Szkolenie odbyło się na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i co najważniejsze w miłej i koleżeńskiej atmosferze."
Szkolenia