Doradztwo wizerunkowe

152662_artKreacja wizerunku medialnego

Osoby publiczne, mające kontakt z mediami powinny mieć spójny i profesjonalny wizerunek, dopasowany do pełnionej funkcji, wzbudzający zaufanie, podkreślający prestiż, indywidualny styl i klasę.

To indywidualne sesje doradcze służące zmianie wizerunku, wyglądu w kierunku bardziej pożądanego, zgodnego z pełniona funkcją.

Idealne dla osób publicznych, polityków, liderów, prezenterów telewizyjnych lub dla osób aspirujących do pracy w mediach.

 

Analizzdjęcie 1a garderoby

 Twoja szafa jest wypełniona po brzegi, a Ty nadal nie masz w co się ubrać? Przegląd garderoby polega na wybraniu spośród ubrań znajdujących się w Twojej szafie tych w odpowiednim kroju i kolorze. Selekcji dokonamy wspólnie w oparciu o wcześniej przeprowadzoną analizę sylwetki oraz analizę kolorystyczną. Wyeliminujemy te elementy, których bezwzględnie musisz się pozbyć.

Mając na uwadze Twoje upodobania, styl życia oraz charakter Twojej pracy stworzymy listę rzeczy, które doskonale uzupełnią Twoją garderobę. To świetny początek w drodze do nowego wyglądu!

 

main_pict_1Zakupy ze stylistą

Czy wciąż szukasz własnego stylu? Często po otwarciu szafy zastanawiasz się co ubrać? Chcesz poczuć się wreszcie pewnie i atrakcyjnie? Zaufaj naszej wiedzy z zakresu kreowania profesjonalnego wizerunku a dzięki temu zaoszczędzisz swój czas i pieniądze!

Wspólne zakupy rozpoczniemy od kawy, przy której wzajemnie się poznamy oraz ustalimy jakich ubrań i dodatków potrzebujesz. Dowiesz się jakie części Twojego ciała warto podkreślić, a jakie zamaskować. Przekonasz się w jakich fasonach i kolorach wyglądasz najlepiej.

W czasie wspólnych zakupów wybierzemy garderobę, która wyeksponuje zalety Twojej sylwetki, podkreśli Twój indywidualny styl oraz osobowość. Skomponujemy gotowe zestawy wraz z dodatkami oraz ogólnie przyjętymi zasadami dress code’u. Wszystko jest kwestią zbudowania odpowiednich proporcji.

Niezależnie od rozmiaru Twoich ubrań możesz czuć się pewnie i atrakcyjnie! Jesteśmy pasjonatkami dobrego stylu, a więc dowiesz się nie tylko co nosić, ale  również jak to robić. Poznasz też jaki wpływ mają psychologiczne aspekty wizerunku takie jak nienaganne maniery, mowa ciała czy postawa.

 

Męski stylmeski styl

 Każdy z nas dba o swój własny wizerunek. Ale czy jesteś pewny, że inni odbierają Cię tak, jakbyś tego chciał? Chcesz być postrzegany jako osoba profesjonalna i pewna siebie? Kreowanie osobistej marki ma ogromne znaczenie w Twoim życiu osobistym i zawodowym. Osiąganie sukcesu jest proporcjonalne do wzrostu poczucia własnej wartości. Po naszych konsultacjach z pewnością wzrośnie jedno i drugie! Wierzymy w to co widzimy, dlatego opakowanie to Twój zewnętrzny wizerunek.

Elegancja to nie podążanie za trendami. To przede wszystkim klasyczne i ponadczasowe fasony, tkaniny i wzory oraz umiejętność łączenia poszczególnych elementów garderoby, stosując się do kilku podstawowych zasad.

Zastanawiasz się jaki garnitur najbardziej do Ciebie pasuje? Dlaczego czarny garnitur wcale nie jest uniwersalny? Jak rozpoznać koszulę dobrej jakości? Czy spodnie powinny być jaśniejsze od marynarki? A może chcesz ukryć odstający brzuszek? Uwydatnić ramiona i plecy? Mamy na to sprawdzone sposoby!

Zrobimy analizę Twojej sylwetki oraz poznasz najwłaściwsze dla Ciebie długości, kolory i fasony. Pomożemy dobrać Ci stroje do okazji oraz zestawić ze sobą ubrania tak by wyglądały ciekawie. Podkreślimy Twój indywidualny styl oraz osobowość. Zaufaj naszej wiedzy z zakresu kreowania profesjonalnego wizerunku!

 

wedding-07Stylizacje ślubne

 Ślub to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Która Panna Młoda nie chce swoim perfekcyjnym wyglądem wywrzeć niepowtarzalnego wrażenia na Panu Młodym i wzbudzić zachwyt gości weselnych?

Sprawdź jak łatwo, dzięki nieocenionej pomocy profesjonalistów, możesz dokonać niesamowitej przemiany i wprawić w prawdziwy zachwyt najbliższe otoczenie!

Właśnie na ten wyjątkowy dzień przygotowałyśmy specjalną ofertę:

 • stylizacja ślubna Pani Młodej dobrana do upodobań oraz sylwetki
 • stylizacja Pana Młodego dopasowana do osobistych preferencji oraz aparycji
 • makijaż ślubny Pani Młodej oraz makijaż korekcyjny Pana Młodego

 

 

Firmowy dressdress-code code

Wygląd pracowników jest najlepszą wizytówką firmy. Może poprawić w oczach klientów jej wizerunek i podnieść jej wiarygodność.  Dress code to profesjonalizm. Firmowe zasady codziennego ubioru podkreślają spójność organizacji i jej całościowe zintegrowanie.

Specyfika ubioru zależy od profilu firmy, prestiżu miejsca, a wygląd powinien być adekwatny do zajmowanego stanowiska. Dzięki niemu pracownik utożsamia się z organizacją i nie występują w niej żadne podziały.

 

W naszej ofercie proponujemy opracowanie dress code’u firmy w oparciu o analizę potrzeb firmy, bierzemy pod uwagę branżę firmy, cele jakie planuje osiągnąć i wizerunek jaki chce stworzyć.

Zagadnienia warsztatowe:

 • tworzenie wizerunku zawodowego

 • prezentacje dress code’u, etykieta ubioru w biznesie

 • sztuka autoprezentacji, czyli pierwszego wrażenia nigdy nie zrobisz dwa razy

 • psychologiczne znaczenie kolorów w biznesie

Jestem zainteresowany ofertą


W ostatnim czasie zaufali nam:
Zobacz artykuły
 • Savoir-vivre na Wszystkich Świętych. Czyli jak nie wpędzić cioci, babci, wujka… do grobu?

  Etykieta towarzyska

  Ubiór Dla niektórych święta są jedną z niewielu okazji by móc się w końcu „wystroić”. Oczywiście dla nas żaden...

  detailspreview
 • Biznesmen w podróży

  Aktualności, Etykieta towarzyska

  Szeroko pojęty biznes rozszerza się w tempie ekspresowym. Małe firmy już po roku, dwóch działają na terenie województwa. Otwiera się...

  detailspreview
 • Świąteczny savoir-vivre

  Aktualności, Etykieta towarzyska

  „Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta” – słychać w telewizji kultową już reklamę coca-coli, przypominającą o zbliżających się wydarzeniach. Trwa...

  detailspreview
 • Popularne błędy językowe

  Aktualności, Etykieta towarzyska

  1.Nadużywanie słowa „dokładnie” – to bardzo popularna kalka językowa z języka angielskiego („exactly”) lub niemieckiego („genau”). Niestety nie świadczy o...

  detailspreview

Zobacz więcej

Facebook