LIFE COACHING

LIFE COACHINGCoaching jest procesem,w którym klient osiąga wyznaczone przez siebie cele szybciej, efektywniej i skuteczniej w oparciu o zaufaną relację z coachem, który bazując na potencjale i zasobach klienta towarzyszy mu w „ drodze na szczyt”.

Aby lepiej przedstawić rolę cocha w pracy z klientem, posłużymy się cytatem z książki „Coaching-restauracja osobowości” Macieja Bennewicza „ Jako coach jestem przewodnikiem, którego wynajmujesz na podróż do własnego celu. Ty wiesz dokąd zmierzasz. Ja natomiast wiem, kiedy w podróży należy się zatrzymać, kiedy należy rozbić namiot, bądź stanąć w oberży”.


Dla kogo?

Coaching jest dla każdego, kto pragnie odblokować swój potencjał w celu maksymalizacji swoich dokonań i działań. Jest obecnie najskuteczniejszą formą rozwoju możliwości i kompetencji i obejmuje wszystkie sfery życia –   w coachingu możemy pracować nad każdym Twoim celem: osobistym, zawodowym, sportowym, relacyjnym, finansowym – to Ty decydujesz.

Coaching pozwala na:

 1. Odblokowanie potencjału
 2. Budowanie życia osobistego i zawodowego w oparciu o swoje mocne strony
 3. Pogłębianie świadomości
 4. Skuteczne i szybkie realizowanie wyznaczonych celów
 5. Konfrontację z lękami
 6. Odblokowanie mechanizmów obronnych
 7. Poszukiwanie tego co naprawdę ważne
 8. Skupienie się nad konkretnym celem
 9. Maksymalizację działań
 10. Bycie efektywnym i skutecznym.

Dzięki coachingowi możesz pogłębić swoją wiedzę, poprawiając swoje wyniki i polepszając jakość swojego życia osobistego i zawodowego.

Life coaching skupia się przede wszystkim na wyzwaniach i celach osobistych. Przeznaczony jest dla osób które chcą żyć pełniej, lepiej i radośniej z rozwojem osobistym u boku. Kierowany jest również do osób, które nie maja wyznaczonych celów osobistych, a są na etapie poszukiwań.

Oto przykładowa tematyka , która pojawia się na sesjach z life coachingu:

 1. Pewność siebie, nieśmiałość, asertywność
 2. Brak motywacji do działania
 3. Niekonsekwentne realizowanie wyznaczonych celów
 4. Brak celów
 5. Utrata wagi
 6. Zmiana przekonań
 7. Relacje międzyludzkie
 8. I wiele innych.

Pamiętaj life coaching może obejmować każdy, nawet najmniejszy obszar Twojego życia osobistego. Wystarczy zapytać siebie: Co chciałbym/abym poprawić/zmienić w swoim życiu osobistym, jeśli odpowiedź nie przychodzi samo poszukiwanie jest obszarem do pracy coachingowej.

Oferujemy:

1. Spotkania jeden na jeden

2. Konsultacje przez skype

Jestem zainteresowany ofertą

Facebook