Wyjazdy firmowe

Zmiana otoczenia, a także „oderwanie” uczestników od codziennych obowiązków sprzyjają m. in. większemu skupieniu, dają także możliwość spojrzenia na kwestie, poruszane w czasie szkolenia z dystansem. Szkolenia wyjazdowe pozwalają ponadto na realizację celów integracyjnych.

Proponujemy kompleksową organizację szkoleń wyjazdowych na terenie całej Polski. Organizujemy szkolenia wyjazdowe o tematyce, opisanej w dziale „Szkolenia”. Dysponując szeroką bazą obiektów hotelowych, z którymi współpracujemy, możemy dostosować miejsce szkolenia do konkretnych potrzeb jego Organizatorów i Uczestników.

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij do nas zapytanie

Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (Strzelców Bytomskich 100, 41-922 Radzionków) informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym wysyłki newslettera, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności.

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych dotyczących oferty Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (Strzelców Bytomskich 100, 41-922 Radzionków) i chcę być informowany telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych (w tym poprzez otrzymywanie wiadomości SMS, MMS) zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności.

Szkolenia biznesowe