Krzysztof Kondracki

Trener z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Współwłaściciel firmy ALEgra. Z wykształcenia psycholog, absolwent UJ. Autor i realizator licznych projektów szkoleniowych i wdrożeniowych dla polskich i zagranicznych firm. Autor publikacji na temat zarządzania oraz psychologii biznesu. Redaktor podręcznika dla menedżerów „Zarządzanie na przełomie wieków”. Specjalista w zakresie technik pracy z zespołem oraz metodyki pracy trenerskiej. 

Jest twórcą licznych gier szkoleniowych, scenariuszy i manuali trenerskich, pomocy dydaktycznych i materiałów szkoleniowych. Łączy merytorykę (praca nad treścią) z estetyką (skład i oprawa graficzna). Współtworzył m.in. projekty szkoleń dla Jeronimo Martins Polska: Biedronkowa Akademia Zarządzania; Program Rozwoju w Sprzedaży; Akademia Specjalisty; Akademia Zarządzania PSM.

Jako trener prowadzi zajęcia dotyczące umiejętności menedżerskich – komunikacja, budowanie zespołu, rozwiązywanie konfliktów, zarządzanie zmianą, zarządzanie projektem, menedżer w roli trenera, motywowanie, delegowanie, twórcze myślenie, prowadzenie spotkań zespołowych, umiejętności prezentacyjne. Szkoli trenerów w umiejętnościach związanych z przygotowaniem i prowadzeniem warsztatów biznesowych. Współpracuje od lat z licznymi szkołami trenerskimi oraz uczelniami, które kształcą trenerów.

Prywatnie: Mąż, ojciec dwóch córek i wielbiciel kotów. Grafik-amator, fascynat słowa pisanego oraz zapachu farby drukarskiej. Okazjonalnie (acz z przyjemnością) zajmuje się redakcją, składem i przygotowywaniem do druku cudzych książek.