Wojciech Grzybowski

Trener, coach, twórca gier i narzędzi rozwojowych dla biznesu, autor programów szkoleniowych dla kadry menadżerskiej, trenerów i handlowców. Właściciel firmy szkoleniowej Business Training. Współwłaściel firmy ALEgra Twórczy Rozwój. Autoryzowany partner gry “Podróż Bohatera®“. Jest autorem wielu artykułów na łamach prasy dla biznesu, dostępne również w internecie, LinkedIN, Facebooku.

Wykształcenie: Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Kierunek ekonomia i bankowość; Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, Kierunek zarządzanie i marketing, Absolwent austriackiej szkoły trenerów WIFI w Wiedniu; Studia coachingu w Instytucie Mukoid według licencji ACSTH w trakcie akredytacji ICF na poziomie ACC i PCC; Absolwent rocznej szkoły trenerskiej oraz posiadacz licencji na realizacje szkoleń menadżerskich Hause of Skills.

Prywatnie: Mąż i ojciec 3 dzieci, kochający rodzinne, podróże i zabawy z dziećmi, z zamiłowania żeglarz, fotograf, reżyser i monter filmowy, wielbiciel codziennego biegania. Uwielbia tworzyć filmy do prywatnego i zawodowego zastosowania. W czasie wolnym grywa w tenisa, pływa na windsurfingu i gotuje.