Referencje

Najlepszą rekomendacją są nasi klienci

 • 3s

  Szkolenie było dopasowane indywidualnie do aktualnych potrzeb naszej firmy, między innymi dzięki wzorowej współpracy przy jej przygotowaniu.

 • Bruk-Bet

  Współpracę z firmą "Krawat i Muszka" oceniamy bardzo dobrze, szczególnie ze względu na profesjonalizm w działaniu, bardzo dużą sprawność organizacyjną oraz merytoryczne wsparcie na etapie projektowania programu szkoleniowego, które zaowocowało szkoleniem dostosowanym do potrzeb naszego zespołu.

  Trener, dzięki swojemu doświadczeniu oraz bardzo dobremu warsztatowi trenerskiemu, potrafił bardzo szybko nawiązać dobry kontakt z uczestnikami szkolenia, dostosować sposób prowadzenia zajęć warsztatowych do specyfiki pracy w naszej branży, a co najważniejsze dostarczyć uczestnikom szkolenia praktycznych narzędzi i rozwiązań, które łatwo mogli oni zaadoptować do swojej codziennej pracy.

 • Mercedes-Benz Duda-Cars

  Firma Krawat i Muszka oprócz szkoleń, jest również realizatorem badań Tajemniczy Klient w naszych Salonach (Wrocław, Leszno, Poznań) od 2016 roku.

  Rekomendujemy firmę Krawat i Muszka jako rzetelnego partnera biznesowego.

 • Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny zarówno na etapie koncepcji jak i realizacji.

  Rekomendujemy firmę Krawat i Muszka jako solidnego i rzetelnego dostawcę usług szkoleniowo-doradczych.

 • V Centrum

  Z nieukrywaną satysfakcją rekomendujemy firmę Krawat i Muszka.

  Szkolenie odbyło się na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i co najważniejsze w miłej i koleżeńskiej atmosferze.

 • Na szczególną pochwalę zasługuje sposób prowadzenia szkolenia – przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych, zwiększających tempo przyswajania wiedzy.

  Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny zarówno na etapie koncepcji jak i realizacji przedsięwzięcia.

 • Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni jakie możliwości dają szkolenia, a dokładnie wiedza jaką Pani trener nam przekazała. Jak większość pracowników w każdej firmie, sceptycznie podchodziliśmy do tematu szkoleń, jednakże szkolenia przeprowadzone przez Firmę Krawat i Muszka, okazały się bardzo trafionym wyborem. Metodologię, którą zastosowała Pani trener była bardzo ciekawa i pobudzająca do działania.Komunikacja z uczestnikami, przygotowanie całego szkolenia, materiały i zaangażowanie Pani trener godne uwagi i polecenia.

 • Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny zarówno na etapie koncepcji jak i realizacji. Prowadzące szkolenie wykazały się wiedzą merytoryczną oraz dobrym przygotowaniem praktycznym omawianych zagadnień.

  Na szczególną uwagę zasługuje sposób prowadzenia szkolenia - przekazywanie wiedzy w sposób angażujący uczestników oraz przygotowanie dużej ilości ćwiczeń zwiększających tempo przyswajanej wiedzy.