Savoir-vivre dla dzieci

Dobrze wychowane dziecko to marzenie każdego z NAS! Choć zakres zachowań, które należą do ‚kindersztuby’ ciągle się zmienia, istnieje katalog manier, które powinno znać każde ułożone dziecko. Nawyki stylu bycia kształtują się już od najmłodszych lat – postawy nabyte w dzieciństwie pozostaną na dalsze lata ich życia.

Zatem znajomość dobrych manier to prawdziwa inwestycja!

Korzyści warsztatów:

Twoje dziecko zdobędzie wiedzę oraz praktyczne umiejętności z podstawowych zasad savoir- vivre poprzez zabawę oraz aktywne uczestnictwo w warsztatach. Będzie wiedziało jak kulturalnie zachować się przy stole czy gdy odwiedzą Was goście. Dobrze wychowany Przedszkolak zyska sobie sympatię rówieśników i dorosłych!

Na zakończenie nagramy krótki filmik z udziałem Państwa dzieci, gdzie odpowiedzą na pytanie „czym jest dobre wychowanie?”. Będzie to świetna pamiątka na całe życie!

Metody pracy:

 • przedstawienie
 • zagadki
 • wycinanki, kolorowanki

Dla Kogo:

Szkolenie realizujemy w formie pojedynczego spotkania lub cyklu spotkań dla Szkół i Przedszkoli

Grupa docelowa: 5 lat +

Tematyka:

Etykieta stołu – dekoracja stołu, piruet z łyżką, nożem i widelcem, czyli o sztuce jedzenia, jak siedzieć przy stole, jak jeść i spożywać napoje, ubiór na przyjęcie, wręczanie kwiatów i prezentów, składanie życzeń, powitanie i pożegnanie gości, okazywanie szacunku starszym, dbanie o porządek, magiczne słowa – proszę, dziękuję, przepraszam.

Zapraszamy na cykl spotkań Małego Mistrza Dobrych Manier:

 • Dobre maniery przy stole, czyli piruet z nożem i widelcem
 • Bon ton na co dzień, o życzliwości, uśmiechu i szacunku wobec drugiego człowieka
 • Elegancja Francja, czyli odpowiedni strój, gesty, dbanie o wygląd zewnętrzny
 • U cioci na imieninach – rola gospodarza i rola gościa, sztuka wręczania i otrzymywania prezentów, zaproszenia na przyjęcia
 • Gala Mistrza Dobrych Manier, eleganckie przyjęcie dla Małej Damy i Małego Gentlemana

Na zakończenie każde dziecko otrzyma dyplom „Mistrza Dobrych Manier”.

  Nie masz środków na rozwój biznesu? Pomożemy pozyskać Ci dofinansowanie!

   Zamów szkolenie dla swojej firmy

   Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności zawierającą klauzulę informacyjną o Współadministratorach Danych Osobowych oraz przysługujących mi prawach dostępną tutaj. *

   Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym wysyłki newslettera, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności dostępną tutaj.

   Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych dotyczących oferty Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) i chcę być informowany telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych (w tym poprzez otrzymywanie wiadomości SMS, MMS) zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności dostępną tutaj.