Patrycja Kasprzyk

Szkolenia z zarządzania, współpraca wielopokoleniowa

Trener biznesu i HR Biznes Partner. Trener kompetencji managerskich, liderskich, podnoszenia efektywności pracy własnej i zespołu. Specjalista z zakresu budowania i zarządzania procesami HR w organizacji.

Jej misją jest wsparcie w realizacji celu. Wierzy, że wyznaczenie celu to jedynie część sukcesu, prawdziwa praca czeka Nas później, kiedy rozpoczyna się działanie. Na tym etapie często potrzebujemy największego wsparcia, zmagamy się z demotywacją, zwątpieniem czy skutecznością. Jej celem jest sprawić, żeby widzieć więcej i spojrzeć na swój biznes z innej perspektywy.  

Pracuje przede wszystkim z managerami i doradcami w branży HoReCa i Sprzedaży Detalicznej. Jej spotkania mają miejsce zarówno na salach szkoleniowych jak i pracy on the job. Patrzy na biznes kompleksowo dbając o odpowiednie dopasowanie programu szkoleniowego do branży, poziomu uczestników i celów firmy. Projektuje szkolenia oparte o praktyczne umiejętności, które można od razu wykorzystać w codziennej pracy.  Uczy w jaki sposób komunikować się z pracownikami, jak rozwiązywać trudne sytuacje w zespole. Pokazuje w jaki sposób delegować zadania i z nich rozliczać tak by widzieć i umieć zmierzyć efekt pracy. Pomaga dostrzec potencjał pracowników i umiejętnie go rozwijać. Projektuje procesy ludzkie, takie jak rekrutacja, onboarding, ocena roczna, ścieżki kariery, ocena satysfakcji z pracy, czy pracę na wartościach, strategii i misji organizacji. Wyróżnia ją uważność, indywidualne podejście i otwartość.

Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii w Zarządzaniu. Swoje wykształcenie wzbogaciła o Studia Podyplomowe na kierunkach Negocjacje w Biznesie, Akademii Trenera dla Zaawansowanych i HR Biznes Partner a także na licznych szkoleniach biznesowych. Przez lata pracowała i dalej pracuję w firmach zajmujących się handlem detalicznym. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczynała jako sprzedawca, następnie kierownik zmiany, trener wewnętrzny, a później manager budujący i rozwijający własne zespoły handlowe i usługowe. W ramach doświadczenia zarządzała projektami szkoleniowymi i rozwojowymi. Obecnie realizuje projekt trenera zewnętrznego, konsultanta i eksperta ds. zarządzania zmianą w organizacji co pozwala jej w pełni rozwijać się jej zawodowo.

Edukacja to przy podróżowaniu i aktywnym spędzaniu czasu jej największa pasja, która nieprzerwanie ładuje jej akumulatory.

Dewiza życiowa:

„Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz to zrobić” – Walt Disney