Stay Experience – budowanie doświadczeń Gości

Legendę firmy buduje się nie tylko poprzez znakomitą obsługę czy pozytywne doświadczenia związane ze spędzaniem czasu w wyjątkowym miejscu. Obecnie każdy obiekt może dać swoim Gościom znacznie więcej niż oczekują.

Budowanie doświadczeń Gości w oparciu o element pozytywnego zaskoczenia jest domeną hoteli nowoczesnych, stawiających na wyjątkowe relacje. Jeśli zastanawiasz się jak możemy Ci pomóc w zbudowaniu wyjątkowej marki stworzeniu indywidualnego guest experience, podpowiadamy:

 • przygotujemy propozycje spędzania wolnego czasu Gości hotelowych wykorzystując indywidualny charakter Twojego obiektu
 • stworzymy edukacyjną bajkę w oparciu o wartości Twojego hotelu
 • przygotujemy kolorowanki, rebusy, karty prac w oparciu o bohatera Twojej restauracji/hotelu
 • stworzymy rymowankę lub wierszyk z okazji świąt lub jubileuszu Twojego hotelu
 • stworzymy nieszablonową ofertę Twojego hotelu
 • przygotujemy wyjątkową kartę menu dla Twojej restauracji
 • stworzymy grę terenową (dla par, dla dzieci, aby mogły odwiedzić wszystkie ciekawe miejsca w obiekcie)
 • przygotujemy wyjątkowy pakiet dla Gości VIP i grup

  Nie masz środków na rozwój biznesu? Pomożemy pozyskać Ci dofinansowanie!

   Zamów szkolenie dla swojej firmy

   Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności zawierającą klauzulę informacyjną o Współadministratorach Danych Osobowych oraz przysługujących mi prawach dostępną tutaj. *

   Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym wysyłki newslettera, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności dostępną tutaj.

   Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych dotyczących oferty Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) i chcę być informowany telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych (w tym poprzez otrzymywanie wiadomości SMS, MMS) zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności dostępną tutaj.