Szkolenia cukiernicze

Na naszej stronie nie znajdziesz gotowych programów – realizujemy szkolenia cukiernicze w oparciu o ustalony podczas rozmowy zakres tematyczny uwzględniający umiejętności, które chcesz rozwijając. Menu szkoleniowe – ostatecznie zawsze trafia do Twojej akceptacji.

W ramach projektu szkoleniowego przygotowujemy receptury, food cost a na spotkanie przyjeżdżamy z pełnym zaopatrzeniem.

Ilość dni szkoleniowych: 1-4 dni.

Zobacz jakie szkolenia cukiernicze oferujemy:

Nie masz środków na rozwój biznesu? Pomożemy pozyskać Ci dofinansowanie!

    Zamów szkolenie dla swojej firmy

    Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności zawierającą klauzulę informacyjną o Współadministratorach Danych Osobowych oraz przysługujących mi prawach dostępną tutaj. *

    Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym wysyłki newslettera, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności dostępną tutaj.

    Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych dotyczących oferty Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) i chcę być informowany telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych (w tym poprzez otrzymywanie wiadomości SMS, MMS) zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności dostępną tutaj.