Patrycja Kasprzyk

Szkolenia z zarządzania, współpraca wielopokoleniowa

Trener biznesu, HR Biznes Partner, Menager. Trener kompetencji managerskich, liderskich, podnoszenia efektywności pracy własnej i zespołu. Specjalista z zakresu budowania i zarządzania procesami HR w organizacji.

Jej misją jest wsparcie w realizacji celu. Wierzy, że wyznaczenie celu to jedynie część sukcesu, prawdziwa praca czeka Nas później, kiedy rozpoczyna się działanie. Na tym etapie często potrzebujemy największego wsparcia, zmagamy się z demotywacją, zwątpieniem, czy skutecznością. Jej celem jest sprawić, żeby sama droga do celu była inspirująca i satysfakcjonująca.

Pracuję przede wszystkim z managerami i doradcami. Jej spotkania mają miejsce zarówno na salach szkoleniowych, pracy on the job, czy konsultacjach indywidualnych. Pracuję z firmami kompleksowo dbając o odpowiednie dopasowanie programu szkoleniowego do branży, poziomu uczestników i celów przedsiębiorstwa. Projektuję szkolenia oparte o praktyczne umiejętności i widzi, które od razu można wprowadzić w codzienną pracę. Uczy w jaki sposób komunikować się z pracownikami, jak rozwiązywać trudne sytuacje w zespole. Pokazuję w jaki sposób delegować zadania i z nich rozliczać tak by widzieć i umieć zmierzyć efekt pracy. Pomaga dostrzec potencjał pracowników i umiejętnie go rozwijać. Projektuję dopasowane procesy ludzkie, takie jak rekrutacja, on boarding, ocena roczna, projekty rozwojowe, ścieżki kariery, ocena satysfakcji z pracy, czy pracę na wartościach, strategii i misji organizacji. Monitoruję te procesy, pomaga je mierzyć i optymalizować. Wyróżnia ją uważność, indywidualne podejście i otwartość.

Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii w Zarządzaniu. Swoje wykształcenie wzbogaciła o Studia Podyplomowe na kierunkach Negocjacje w Biznesie, Akademii Trenera dla Zaawansowanych i HR Biznes Partner a także na licznych szkoleniach biznesowych. Przez lata pracowała i dalej pracuję w firmach zajmujących się handlem detalicznym. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczynała jako sprzedawca, następnie kierownik zmiany, trener wewnętrzny, a później manager budujący i rozwijający własne zespoły handlowe i usługowe. W ramach doświadczenia zarządzała projektami szkoleniowymi i rozwojowymi. Obecnie realizuję projekt trenera zewnętrznego i wewnętrznego co pozwala w pełni rozwijać się jej zawodowo, jak również wzbogaca jej dotychczasowe doświadczenie o organizację wydarzeń szkoleniowych, wspieranie kadry menedżerskiej w zarządzaniu zespołami rozproszonymi i budowanie procesów HR.

Edukacja to przy podróżowaniu i aktywnym spędzaniu czasu jej największa pasja, która nieprzerwanie ładuje jej akumulatory.

Dewiza życiowa:

„Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz to zrobić” – Walt Disney