Gry szkoleniowe

Chcesz zorganizować warsztaty w oparciu o grę szkoleniową?
Zadzwoń lub wyślij do nas wiadomość:

+48 790 220 484
+48 577 009 647
+48 510 009 647

biuro@krawatimuszka.pl

 

Oferta dot. gier szkoleniowych obejmuje następujące zagadnienia:

Wybrane referencje

 • "Szkolenie w całości spełniło nasze oczekiwania, wiedza i informacje zostały przekazane w sposób interesujący, jasny i klarowny."
 • „Trening oparty na nowoczesnej metodologii pracy z grupą, jak i wykorzystaniu wielu skutecznych technik kształtujących postawy.”
 • „Kompetencje i profesjonalizm, tak najkrócej można scharakteryzować szkolenie firmy Krawat i Muszka, które polecamy kolejnym uczestnikom.”
 • "Firma Krawat i Muszka oprócz szkoleń, jest również realizatorem badań Tajemniczy Klient w naszych Salonach (Wrocław, Leszno, Poznań) od 2016 roku. Rekomendujemy firmę Krawat i Muszka jako rzetelnego partnera biznesowego."
 • „Na szczególną pochwalę zasługuje sposób prowadzenia szkolenia – przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych, zwiększających tempo przyswajania wiedzy. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny zarówno na etapie koncepcji jak i realizacji przedsięwzięcia.”
 • "Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny zarówno na etapie koncepcji jak i realizacji. Rekomendujemy firmę Krawat i Muszka jako solidnego i rzetelnego dostawcę usług szkoleniowo-doradczych."
 • "Z nieukrywaną satysfakcją rekomendujemy firmę Krawat i Muszka. Szkolenie odbyło się na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i co najważniejsze w miłej i koleżeńskiej atmosferze."
 • "Szkolenie było dopasowane indywidualnie do aktualnych potrzeb naszej firmy, między innymi dzięki wzorowej współpracy przy jej przygotowaniu."
 • "Wysoki standard oferowany przez przedstawicieli firmy Krawat i Muszka ma odzwierciedlenie w realizowanych w projektach rozwojowych. Na efekty nie trzeba długo czekać."
 • "Należy pochwalić bezwzględnie niezwykłe starania firmy oraz trenerów, ponieważ szkolenia były dostosowane do zgłaszanych wcześniej potrzeb. W szkoleniach zostały uwzględnione przypadki , z jakimi pracownicy firmy mają do czynienia na co dzień. Trenerzy posiadali bardzo szeroką wiedzę oraz przekazywali praktyczne wskazówki."
 • „Szkolenie przeprowadzone przez firmę Krawat i Muszka zostało profesjonalnie i ciekawie przygotowane i przeprowadzone. Polecam Firmę Krawat i Muszka jako kompetentnego partnera.”
 • "Szkolenie spełniło w 100% nasze wymagania i oczekiwania. Trener prowadzący przekazywał wiedzę w sposób bardzo przejrzysty. Zdobytą na szkoleniu wiedzę pracownik mógł od razu wykorzystać w codziennej pracy, a efekty szkolenia były widoczne od razu i przyczyniły się do rozwoju naszej działalności."
 • "Warsztaty zostały przeprowadzone bardzo rzetelnie, dzięki doskonałej komunikacji i zaangażowaniu firmy. Materiały jak i zakres ćwiczeń zostały specjalnie doprecyzowane i przygotowane pod nasze potrzeby i wymagania. Jesteśmy wdzięczni trenerom, którzy potrafili nawiązać bardzo dobry kontakt z uczestnikami. Znaleźć sposób na dotarcie do nich, co pozwoliło osiągnąć wspaniałe efekty szkoleń." Ewelina Sędziak, Dyrektor Hotelu
 • "Bardzo wysoko oceniliśmy zarówno czas przygotowujący do szkolenia (rozpoznanie potrzeb, elastyczność, stronę formalność, komunikację), jak również samą zawartość merytoryczną szkolenia. Wszystkie przedstawione przed Krawat i Muszka cele zostały zrealizowane w sposób profesjonalny, szybki i skuteczny."
Obszary specjalizacji