Zdrowy tryb życia a efektywność pracownika

Styl życia wpływa na nasze samopoczucie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne, zdrowie, wygląd, a także wydajność i efektywność zawodową. To codzienne wybory decydują o naszych efektach. Warto więc, aby były one jak najlepsze.

Co zrobić, aby tak się stało? Aby nie zatrzymać się na teorii, ale bez presji z poczuciem dumy i zadowolenia z siebie wcielać w swoje życie to, co nam służy? Nie jest ważne bowiem tylko „CO”, ale przede wszystkim istotne jest „JAK”.

Cele szkolenia

Warsztaty mają na celu zwiększenie świadomości Uczestników odnośnie znaczenia zdrowego odżywiania, a także pokazanie, jak w prosty sposób dzięki małym krokom można dokonać ważnych i znaczących zmian.

Korzyści dla Firmy

Tworzenie przyjaznego miejsca pracy to nie tylko troska o pracowników, ale inwestycja firmy w lepsze wyniki, ograniczanie rotacji i absencji pracowników, które przyczyniają się do zmniejszenia efektywności biznesowej firm.

Osoba aktywna fizycznie charakteryzuje się zwiększoną systematycznością i determinacją do osiągania lepszych wyników również na polu zawodowym.

Metody pracy

Case study, ćwiczenia indywidualne, grupowe, dyskusja moderowana, burza mózgów, prezentacje

Zarys programowy:

  1. Zdrowy styl życia to przyjemność.
  2. Od czego zacząć zmiany w stylu życia, aby nie poddać się po miesiącu?
  3. Jak zmienić nawyki żywieniowe – skutecznie i na stałe?
  4. Zdrowe odżywianie a efektywność zawodowa.
  • Zdrowy pracownik to dobry pracownik.
  • W jaki sposób wykorzystać przerwy w pracy.
  • O czym nigdy nie możemy zapomnieć, odpoczywając.
  1. Motywacja i wytrwałość a zdrowe odżywianie.
  2. Odżywianie podczas delegacji.

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij do nas zapytanie

Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym wysyłki newslettera, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności.

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych dotyczących oferty Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) i chcę być informowany telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych (w tym poprzez otrzymywanie wiadomości SMS, MMS) zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności.

Obszary specjalizacji