Czarny czy biały – jak budować etyczny wizerunek firmy

Cel szkolenia i korzyści dla uczestników:

Warsztat obejmuje zagadnienia etycznych działań w relacjach z otoczeniem. Zajęcia adresowane do firm i instytucji, które zamierzają w sposób świadomy i zaplanowany realizować politykę etyki i ekologii w odniesienia zarówno do klienta zewnętrznego i wewnętrznego. Szkolenie adresowane w szczególności do menedżerów średniego i wysokiego szczebla, którzy odpowiedzialni są za realizację strategii pozytywnego budowania wizerunku firmy.

Metody pracy: Case study, dyskusja, ćwiczenia indywidualne i grupowe

 Zagadnienia szkoleniowe:

1. Zarządzanie wizerunkiem firmy

  • kim jesteśmy i do kogo chcemy dotrzeć?
  • najważniejsze atuty firmy
  • top of the mind – kim jest nasza konkurencja?

2. Etyka w reklamie

  •  psychologiczne aspekty oddziaływania reklam
  • reklama jako sposób kreowania wizerunku
  • projektowanie skutecznych reklam – czy zawsze jest etyczne?

3. Kwestie etyczne w komunikacji z otoczeniem

  • kontakty z mediami

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij do nas zapytanie

Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym wysyłki newslettera, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności.

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych dotyczących oferty Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) i chcę być informowany telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych (w tym poprzez otrzymywanie wiadomości SMS, MMS) zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności.

Obszary specjalizacji