Savoir-vivre w świecie nowych technologii

Szkolenie uczy zasad poprawnego korzystania z nowoczesnych urządzeń mobilnych oraz kreowania wizerunku w mediach społecznościowych.Korzyści warsztatów

Szkolenie pozwala na zdobycie ogłady i swobody w codziennych kontaktach biznesowych i towarzyskich. Uczy zasad poprawnego korzystania z nowoczesnych urządzeń mobilnych oraz kreowania wizerunku w mediach społecznościach.

Oferujemy:

  • Szkolenie „Savoir-vivre w świecie nowych technologii”
  • Szkolenie odbywa się w formie praktycznych warsztatów z aktywizacją uczestników.
  • W programie min.: czym się różni etykieta biznesowa od towarzyskiej, komunikacja e-malowa, telefoniczna, smsy w biznesie – wysyłać czy nie wysyłać, skype, trudne rekwizyty – smartfony, tablety, notebooki, media społecznościowe (Facebook, GoldenLine, Instagram) – jak umiejętnie z nich korzystać i kreować pozytywny wizerunek?

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij do nas zapytanie

Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym wysyłki newslettera, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności.

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych dotyczących oferty Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) i chcę być informowany telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych (w tym poprzez otrzymywanie wiadomości SMS, MMS) zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności.

Obszary specjalizacji