FacebookInstagram
Krystian Dryniak

Krystian Dryniak

Ekspert LinkedIn, AI

Od 2000 roku jestem związany z przedsiębiorczością, technologią oraz marketingiem w różnych formach. Moją pasją jest internet. Dlatego też mieszkając jeszcze w Londynie postanowiłem w 2010 r. założyć firmę Social Media London Style, później firmę Digital Natives Polska.

Na bieżąco uczestniczę jako prelegent w różnych konferencjach, eventach, szkoleniach traktujących te tematy. Do tej pory przeszkoliłem kilkanaście tysięcy osób w Polsce i na świecie. Wykładałem również marketing internetowy na Collegium Da Vinci w Poznaniu. Pomogłem ponad 500 firmom takim jak m.in. Allegro, AON Hewitt, ABB, Credit Suisse, Dachser, Gi Group, Cement Ożarów, Volkswagen i wiele innych.

W 2018 roku zostałem wyróżniony tytułem “Inspirator HR”. W 2021 roku powołałem do życia Fundację Digital Angels, która zajmuje się edukacją w zakresie technologii cyfrowych i wyrównywaniem szans cyfrowych w społeczeństwie.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i badź na bieząco z najświeższymi informacjami, poradami i ekskluzywnymi ofertami szkoleniowymi.