FacebookInstagram
Zespół Krawat i Muszka

CO NAS
WYRÓŻNIA?

Nieustanny rozwój to stała wszystkich naszych działań

Od momentu, kiedy prawie 10 lat temu stworzyłyśmy pierwsze szkolenie dla naszego klienta, pozostajemy wierne jednej wartości – ROZWOJOWI. Każda z nas zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym stawia na rozwój. Wiemy jak ważne dla właścicieli firm i ich zespołów są nowe kompetencje rozwijające działalność. Wdrażamy nowoczesne metody szkoleniowe, programy, ale także stawiamy na rozwój relacji z naszymi klientami i partnerami biznesowymi. Wierzymy, że dzięki chęci uczenia się od siebie nawzajem, możemy budować lepsze firmy, głębsze relacje i usługi odpowiadające na oczekiwania klientów.

Poznaj wartości, które chcemy przekazać Twojej firmie!

Dialog i dogłębna analiza potrzeb

Tworzymy indywidualne programy szkoleniowe w oparciu o konkretne potrzeby biznesowe Twojej firmy i wieloletnie doświadczenie wyniesione z rynku.

Doświadczeni trenerzy i wciągające szkolenia

Stawiamy na zajęcia, które angażują, intrygują i sprawiają, że lepiej przyswajasz wiedzę. Pracujemy wyłącznie z doświadczonymi ekspertami w swojej dziedzinie.

Każdy klient to osobiste wyzwanie oraz okazja do nauki i rozwoju

Od naszych klientów wymagamy tylko jednego – chęci do rozwoju. Od siebie także umiejętności do zarażenia tą pasją innych! Nie wyobrażamy sobie, że każdego dnia nie doskonalimy naszych szkoleniowych kompetencji, by jeszcze lepiej przekazywać wiedzę Tobie i Twojemu zespołowi.

Rzetelność i niepowtarzalność

Nie zależy nam na dobrym poziomie obsługi. Zależy nam na poziomie, którego nikt inny nie jest w stanie osiągnąć! Chcemy, by każde szkolenie było nie tylko okazją do rozwoju, ale również inspiracją do budowania relacji i otwarcia się na nowe horyzonty.

Jesteśmy grupą przyjaciół

Nasz zespół tworzy grupa zaangażowanych przyjaciół, zebranych wokół wspólnej misji: pomóc firmom w rozwoju i odkrywaniu ich prawdziwego potencjału.

Nasz zespół to największa wartość

Nasz zespół każdego dnia pracuje z nastawieniem na budowanie pozytywnych relacji, starając się odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów. Jest to zespół profesjonalistów, którzy również stale podnoszą swoje kompetencje i stawiają na rozwój.

Dbając o kulturę i środowisko pracy dokładamy wszelkich starań, aby pozytywną energią i profesjonalizmem zarażać naszych klientów.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i badź na bieząco z najświeższymi informacjami, poradami i ekskluzywnymi ofertami szkoleniowymi.