FacebookInstagram

Team building, w oparciu o LEGO serious PLAY

Na czym polega warsztat LEGO® Serious Play® i jakie są jego korzyści?

Technika polega na pobudzaniu niestandardowego toku myślenia poprzez tworzenie metaforycznych modeli, dla pojęć, które wymagają kreatywnego przemyślenia.

Użycie klocków LEGO pozwala na korzystanie z innej półkuli mózgu i pobudza kreatywność nawet u osób bez zdolności manualnych.

Klocki LEGO ułatwiają komunikację i rozwiązywanie problemów.

Pomagają we wprowadzaniu zmian organizacyjnych, budowaniu strategii, zwiększaniu innowacyjności.

Metoda LSP jest wykorzystywana przez kadrę managerską i zarządy największych gigantów biznesowych na świecie.

Podczas warsztatów zawsze pracujemy na konkretnym temacie wskazanym przez Klienta.

Co istotne – Metoda LEGO® Serious Play® to nie jest tylko ZABAWA, a poważna praca – natomiast faktem jest, że uczestnicy wykorzystując klocki świetnie się przy tym bawią.

Technika LEGO® Serious PLAY® najlepiej sprawdza się w pracy z niewielkimi grupami (do 12 osób), które na co dzień ze sobą pracują, lub są zespołem współpracującym. Ważne jest, aby zespól miał wspólny cel i był nastawiony na aktywną pracę w trakcie warsztatu.

Finałem warsztatu jest wypracowanie przez uczestników wniosków, jakie zastosują w swojej pracy, a dzięki wykorzystanej metodzie są one unikatowe i praktyczne do zastosowania właśnie w tym zespole, który je wypracował.

Używane w trakcie warsztatów klocki, zostały specjalnie dobrane w zestawy przez ekspertów LEGO i dlatego pozwalają na wielowymiarowe kreowanie rzeczywistości oddającej wszystkie potrzebne aspekty biznesu.

  Nie masz środków na rozwój biznesu? Pomożemy pozyskać Ci dofinansowanie!

   Zamów szkolenie dla swojej firmy

   Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności zawierającą klauzulę informacyjną o Współadministratorach Danych Osobowych oraz przysługujących mi prawach dostępną tutaj. *

   Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym wysyłki newslettera, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności dostępną tutaj.

   Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych dotyczących oferty Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) i chcę być informowany telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych (w tym poprzez otrzymywanie wiadomości SMS, MMS) zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności dostępną tutaj.

   Newsletter

   Zapisz się do naszego newslettera i badź na bieząco z najświeższymi informacjami, poradami i ekskluzywnymi ofertami szkoleniowymi.