FacebookInstagram

Zdrowy tryb życia a efektywność pracownika

Cele szkolenia:

Warsztaty mają na celu zwiększenie świadomości Uczestników odnośnie znaczenia zdrowego odżywiania, a także pokazanie, jak w prosty sposób dzięki małym krokom można dokonać ważnych i znaczących zmian.

Metody pracy:

Prezentacja trenerska

Case study
Ćwiczenia indywidualne

Ćwiczenia grupowe
Dyskusje
Burza mózgów

Program szkolenia:

1. Zdrowy styl życia to przyjemność.

2. Od czego zacząć zmiany w stylu życia, aby nie poddać się po miesiącu?

3. Jak zmienić nawyki żywieniowe – skutecznie i na stałe?

4. Zdrowe odżywianie, a efektywność zawodowa.

 • Zdrowy pracownik to dobry pracownik.
 • W jaki sposób wykorzystać przerwy w pracy.
 • O czym nigdy nie możemy zapomnieć, odpoczywając.

5. Motywacja i wytrwałość, a zdrowe odżywianie.

6. Odżywianie podczas delegacji.

  Nie masz środków na rozwój biznesu? Pomożemy pozyskać Ci dofinansowanie!

   Zamów szkolenie dla swojej firmy

   Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności zawierającą klauzulę informacyjną o Współadministratorach Danych Osobowych oraz przysługujących mi prawach dostępną tutaj. *

   Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym wysyłki newslettera, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności dostępną tutaj.

   Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych dotyczących oferty Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) i chcę być informowany telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych (w tym poprzez otrzymywanie wiadomości SMS, MMS) zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności dostępną tutaj.

   Newsletter

   Zapisz się do naszego newslettera i badź na bieząco z najświeższymi informacjami, poradami i ekskluzywnymi ofertami szkoleniowymi.