FacebookInstagram

Szkolenia dla Szkół i Rad Pedagogicznych

SZKOLENIA RAD PEDAGOGICZNYCH DLA:

 • PRZEDSZKOLI
 • SZKÓŁ

Zmiany w sposobie nauczania i komunikacji zawitały także do szkół. Zmieniający się świat oraz społeczeństwo wymuszają na przedszkolach i szkołach aktualizację podejścia i sposobów komunikowania się z uczniami w różnym wieku, rodzicami a także w gronie pedagogicznym. Nasza firma zapewnia nowoczesne podejście do tematyki szkoleń dla rad pedagogicznych, mając na uwadze zmieniające się potrzeby nauczycieli oraz nowe zadania i problemy, z którymi przychodzi im się mierzyć w pracy. Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje i umiejętności oraz materiały szkoleniowe.

Szkolenia prowadzimy w całej Polsce – osobiście oraz zdalnie – w elastycznych terminach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

Wystarczy zgłosić chęć zamówienia szkolenia pod adresem mailowym: biuro@krawatimuszka.pl

lub telefonicznie: 577 009 647

Lista szkoleń:

 • Nauczyciel w sytuacji konfliktu. Jak przygotować się do trudnej rozmowy z rodzicem. Rola mediacji w komunikacji osób dorosłych i młodzieży szkolnej
 • Kompetencje kluczowe ucznia. Ważna rola nauczyciela w rozwijaniu kompetencji kluczowych uczniów
 • Model wzajemnego sukcesu. Skuteczną i przyjazną komunikacją można wypracować wszystko!
 • Kreatywne nauczanie jako szansa na rozwój dla nauczyciela i ucznia
 • Coaching w szkole/Tutoring jako nowa filozofia kształcenia
 • Komunikacja interpersonalna
 • Automotywacja w pracy nauczyciela – nie daj się wypaleniu zawodowemu.
 • Rola szkoły w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży. Promocja zdrowia w szkole i przedszkolu
 • Dziecko z cukrzycą typu 1 w szkole/przedszkolu
 • Pierwsza pomoc w szkole/przedszkolu
 • Szkolenia i warsztaty z zakresu Pedagogiki Montessori

Jeżeli w naszej ofercie dla oświaty brakuje jakiegoś szkolenia lub zdiagnozujecie u siebie Państwo pilną potrzebę szkolenia grona pedagogicznego w zakresie nieobjętym ofertą, prosimy o kontakt na adres mailowy: k.klewaniec@krawatimuszka.pl

  Nie masz środków na rozwój biznesu? Pomożemy pozyskać Ci dofinansowanie!

   Zamów szkolenie dla swojej firmy

   Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności zawierającą klauzulę informacyjną o Współadministratorach Danych Osobowych oraz przysługujących mi prawach dostępną tutaj. *

   Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym wysyłki newslettera, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności dostępną tutaj.

   Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych dotyczących oferty Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) i chcę być informowany telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych (w tym poprzez otrzymywanie wiadomości SMS, MMS) zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności dostępną tutaj.

   Newsletter

   Zapisz się do naszego newslettera i badź na bieząco z najświeższymi informacjami, poradami i ekskluzywnymi ofertami szkoleniowymi.