FacebookInstagram

Agata Koman

Szkolenia z social media i wideomarketing

Szkoleniowiec, marketer i producent wideo do internetu. Twórca programu KAMAN show, który zgromadził ponad 2 miliony widzów. Na co dzień współtworzy agencję KAMAN, w której koordynuje prace zespołu realizującego produkcje wideo dla klientów. Dużą częścią jej aktywności są również produkty online, w których szkoli z wykorzystywania możliwości wideo marketingu i social media firmy oraz marki osobiste. 

W zaledwie 2 lata dzięki social media i wideo marketingowi zbudowała markę osobistą, której ufają firmy w całej Polsce. Wykonała ponad 600 transmisji na żywo z przedsiębiorcami i markami osobistymi.

Twórca kursów online, wyzwań wideo, ebooków w tematyce social media. Swoje umiejętności autoprezentacji medialnej wykorzystuje również do wystąpień na żywo jako prelegent na konferencjach branżowych, zapraszana jest do licznych wywiadów i prelekcji jako gość specjalny. Przeszkoliła ponad 2500 osób z zakresu wideo i social media. Uczestnicy szkoleń wychodzą naładowani energią oraz wiedzą, ma 100 % pozytywny feedback od kursantów. Jej działania można zobaczyć na facebooku KAMAN show oraz na profilu Instagramowym @agatakoman. 

W swoich szkoleniach skupia się na poniższych aspektach:

Budowanie marki osobistej

Jeżeli chcesz by Twoje nazwisko stało się znane powinniśmy porozmawiać. Dowiesz się jakie aktywności są obecnie kluczowe by dobrze wykorzystać Twoją energię i czas.

Wideo do Social Media

Jeżeli chcesz wykorzystać największy trend marketingowy dla siebie i swojej firmy pomogę Ci w tym. Obojętne czy chodzi o nagrywanie Instagram Stories telefonem, czy plan na wideo reklamowe, wiem jak robić to skutecznie i mogę w tym pomóc. 

Audyty IG i FB

Jeżeli prowadzisz już swoje kanały i potrzebujesz dowiedzieć się co działa dobrze, a co warto usprawnić, konsultacje w tym zakresie są dla Ciebie. Koniecznie porozmawiajmy, bo elementów jakie można dodać jest cała masa!

Transmisje LIVE Jestem autorką programu KAMAN show, który w ciągu zaledwie półtorej roku zgromadził na Facebooku prawie 2 miliony widzów. Szkolę z zakresu transmisji na żywo w firmach i uczę tego osoby prywatne. To wciąż ogromnie skuteczne narzędzie, gdy tylko wiesz jak z niego korzystać.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i badź na bieząco z najświeższymi informacjami, poradami i ekskluzywnymi ofertami szkoleniowymi.