Agnieszka Nadstawna

Agnieszka Nadstawna

Coach inteligencji emocjonalnej, trener zarządzania, trener kreatywności twórczego myślenia, konsultant testu psychometrycznego MindSonar®

Coach inteligencji emocjonalnej, trener zarządzania, trener kreatywności twórczego myślenia, konsultant testu psychometrycznego MindSonar®, wykładowca i prelegent, arteterapeuta, biblioterapeuta, hortiterapeuta.

Coach, Trener, Arte-, Biblio i Hortiterapeuta, Licencjonowany Konsultant MindSonar, Wykładowca i prelegent. CEO w kilku firmach (jako właściciel i współwłaściciel) – praca głównie na rynku B2B, m.in. firma eventowo-szkoleniowa (1996-2012), biuro turystyki biznesowej (1996-2006), galeria sztuki (2004-2006), agencja wedding planner (2000-2002), a także wieloletni członek i prezes Stowarzyszenia Artystów i Poetów Fabryka Sztuki. Pilot wycieczek zagranicznych, tłumacz języka francuskiego – turystyka rekreacyjna i biznesowa, głównie kraje frankojęzyczne (1991-1996) Hobbystycznie – dziennikarskie i literackie publikacje oraz praca na antenie radiowej, m.in.: W latach 2010-2014 współpraca z irlandzkim radiem Near 90,3 FM i polskojęzyczną audycją “Polska Tygodniówka w Radiu Near” – partner w projekcie “Muzyczne Motywacje by Nadstawna & Wybranowski”. Od 2012 do 2014 roku prowadziła także cykliczny własny program autorski na antenie Radia Wnet pod nazwą “MOONDRA GŁOWA”, gdzie prowadziła rozmowy z ludźmi kultury i biznesu.

Specjalizacja i bogate doświadczenie dotyczy pracy z osobami dorosłymi, a w szczególności w obszarach inteligencji emocjonalnej:

  • Środowisko przedsiębiorcy i managera (przedsiębiorca lub manager, jego zespół i jego rodzina)
  • Środowisko pracownika
  • Organizacje międzynarodowe i sektor MiŚP, administracja publiczna, na uwagę zasługuje współpraca i doświadczenia z branży spotkań: branża eventowa, hotelarska, turystyka biznesowa i indywidualna
  • Środowiska artystyczne i medyczne
  • Single