FacebookInstagram
Marta Żochowska

Marta Żochowska

Szkolenia z wykorzystaniem sztucznej inteligencji

Szkoleniowiec, przedsiębiorca i ogromna miłośniczka rozwiązań, które pozwalają odzyskać czas w biznesie – narzędzi z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Szkolenia: wykorzystanie sztucznej inteligencji do rozwoju social media, tworzenie treści marketingowych przy pomocy sztucznej inteligencji.

Twórca marki osobistej KRÓLOWA SUKCESU, która gromadzi kilkadziesiąt tysięcy przedsiębiorców, codziennie korzystających z proponowanych przez Martę rozwiązań, by przyspieszać rozwój swoich biznesów.

Na co dzień zajmuję się tworzeniem produktów online, programów szkoleniowych online oraz prowadzeniem konsultacji i szkoleń, z zakresu wykorzystania sztucznej inteligencji w działaniach marketingowych oraz na social media w firmie.

Uczestnicy jej szkoleń już w trakcie jego trwania zauważają realne efekty przekazanej wiedzy, poznając gotowy system, który pozwala odzyskać czas i przyspieszyć kilkukrotnie działania, które do tej pory zajmowały wiele godzin lub wymagały zatrudniania dodatkowych osób. System działania jest gotowy do wdrożenia „od zaraz”. Dzięki czemu szkolenia mają 100% pozytywny Feedback.

Swoją wiedzą z zakresu sztucznej inteligencji dzieli się również z innymi, jako ekspert telewizji śniadaniowej – Pytanie na Śniadanie.

Działania Marty można obserwować na Instagramie oraz Facebooku pod nazwą @krolowa.sukcesu

Na swoich szkoleniach skupia się na poniższych aspektach:

Liczy się konkret!

Jeżeli nudzą Cię szkolenia, które niczym się nie różnią od przydługich wykładów z ogromną ilością lania wody, to szkolenie Marty jest strzałem w 10. Jej szkolenie to proces, który przechodzisz z Martą „za rękę” poznając kontente metody, narzędzia i ich zastosowania. Tak byś od razu mógł je wykorzystać w swoim biznesie.

Na szkoleniach Marta kieruje się mottem „liczy się transformacja, a nie edukacja”.

Nie ilość, a jakość.

W trakcie szkolenia Marta pokazuje narzędzia sztucznej inteligencji takie, które najlepiej sprawdzają się w biznesie. Są one przeanalizowane, sprawdzone i wykorzystywane na co dzień w jej pracy. Dzięki temu masz pewność, że nauczysz się tego, co realnie Ci pomoże w biznesie, bez zbędnych wycieczek po przekroju setek dostępnych na rynku narzędzi i aplikacji.

Rozwój social media przy wykorzystaniu AI.

Jeżeli prowadzisz social media i spędzasz nad tym wiele godzin, Marta pokażę Ci jej autorską metodę wykorzystania narzędzi sztucznej inteligencji do rozwoju konta, wyszukiwania viralowych tematów na treści, tworzeniu rolek z Twoją kopią stworzoną przez AI. Poznasz też gotowe narzędzia i polecenia, dzięki którym stworzysz opisy, transkrypcje audio na tekst oraz opracujesz pomysły na treści, które pomogą Ci budować pozycję eksperta na social media.

Tworzenie wideo z wykorzystaniem Twojego awatara przy pomocy AI.

Nie czujesz się dobrze przed kamerą lub nie masz czasu na codzienne tworzenie treści wideo? A może chcesz podnieść jakość obsługi klienta, komunikując się z nim przy pomocy wideo? To, co poznasz na tym szkoleniu, całkowicie zmieni zasady gry. Wyobraź sobie, że możesz tworzyć setki wideo, stojąc tylko raz 2 minuty przed kamerą!

Dodatkowo jedno wideo możesz przetłumaczyć na kilkadziesiąt różnych języków, gdzie nadal będziesz wypowiadać się swoim głosem! To daje możliwości docierania do zagranicznych klientów, dając im komfort rozumienia Twoich treści.

Tworzenie grafik przypominających zdjęcia przy pomocy AI do social media i treści marketingowych

Nie masz możliwości ciągle tworzenia nowych zdjęć, które wykorzystasz

w swoich treściach i materiałach marketingowych? Wystarczy wpisać polecenie i voi la! Marta pokaże Ci, jak w kilka minut możesz tworzyć zdjęcia, które będą wyglądać bardzo realistycznie, ale nie będą wymagać modela i fotografa.

Tworzenie tekstów na social media i nie tylko przy pomocy AI.

Jeżeli do tej pory pisanie tekstu sprawiało, że miałeś wyjęte z życia kilka godzin lub potrzebowałeś do tego oddzielnej osoby, to szkolenie to zmieni!

Marta pokaże jak stworzyć opisy, maile, teksty sprzedażowe, teksty do wykorzystania na stronie www, których stworzenie zajmie Ci dosłownie KILKA MINUT! A dodatkowo będą wyglądały jak napisane przez Ciebie.

Pokazanie jakie dodatkowe i nowe zastosowania ma sztuczna inteligencja i użyte narzędzia na szkoleniu w biznesie Sztuczna inteligencja to narzędzie, które rozwija się dynamicznie. Marta trzyma rękę na pulsie, śledzi nowości, ale również wyszukuje najlepsze rozwiązania, które jeszcze dodatkowo wesprą działanie i rozwój Twojej firmy.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i badź na bieząco z najświeższymi informacjami, poradami i ekskluzywnymi ofertami szkoleniowymi.