FacebookInstagram
Olga Budzik

Olga Budzik

Szkolenia social media - Instagram, Facebook, Tik-tok

Marketer z wykształcenia i pasji. Była odpowiedzialna za marketing i sprzedaż marek działających m.in. w branży turystycznej, restauracyjnej, medycznej, budowlanej, coachingowej, odzieżowej, gabinetów terapii psychologicznych i wielu innych.

Wierzy w kreatywne i oryginalne kampanie sprzedażowe oraz liczby, które się za nimi kryją. Analizuje, wyciąga wnioski ze statystyk, wszystko po to, aby w przyszłości działać jeszcze efektywniej. Wierzy w dobre przygotowanie i komunikację skrojoną na miarę idealnego odbiorcy.

Kocha kreatywny content, animacje i wideo montowane telefonem.

W przeszłości redaktor w dwóch magazynach specjalistycznych.

Szkoliła dziesiątki przedsiębiorczyń ze skutecznych działań w mediach społecznościowych. Wraz ze swoim zespołem bezpośrednio współpracuje i tworzy marketing w branży restauracyjnej. Generowała milionowe zasięgi na TikToku dla gastronomii oraz tworzyła skuteczne kampanie sprzedażowe produktów online twórców internetowych.

Olga pomoże Ci w usprawnić komunikację w social mediach tak, aby przestała być Twoją bolączką, zaczęła przynosić radość z pracy oraz realne wyniki!

Instagram, Facebook

Jeśli dręczą Cię spadające zasięgi, nie wiesz, w jaki sposób komunikować swoją markę, czego tak naprawdę oczekują Twoi odbiorcy i jak przekonać ich, aby zostawili u Ciebie swoje pieniądze, to szkolenie jest dla Ciebie.

Przejdziesz przez najważniejsze aspekty kreowania własnej marki i poznasz najważniejsze zasady budowania zasięgów w internecie.

TikTok, Instagram Rolki — video makerting

Przeraża Cię nagrywanie video oraz montaż? Nie wiesz, o czym nagrywać i jakie korzyści może przynieść Ci wykorzystanie SNACK CONTENTU w swojej działalności? Szkolenie z TikToka, Instagram Rolek i video są dla Ciebie.

Budowanie marki osobistej

Olga konsultowała, doradzała i prowadziła profile osób, które budowały rozpoznawalność marki osobistej w sieci. Jeśli nie wiesz, jak ruszyć z miejsca i na co zwrócić uwagę przy budowie własnej marki osobistej (oraz na jakiej platformie SM powinieneś się pojawić) to szkolenie jest Ci potrzebne.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i badź na bieząco z najświeższymi informacjami, poradami i ekskluzywnymi ofertami szkoleniowymi.