FacebookInstagram

Referencje

Najlepszą rekomendacją są nasi klienci

 • Kluczem do udanego szkolenia jest zbadanie potrzeb zlecającego oraz sprawdzenie oczekiwań osób, które biorą
  udział w szkoleniu. Firma Krawat i Muszka podeszła do tego zagadnienia bardzo fachowo, co od razu zbudowało
  zaufanie do metod szkoleniowych zastosowanych przez firmę. Polecamy firmę Krawat i Muszka wszystkim, który
  cenią profesjonalizm i dobrą atmosferę w relacjach biznesowych.

 • Szkolenie przeprowadzone przez firmę Krawat i Muszka zostało profesjonalnie i ciekawie przygotowane i przeprowadzone. Polecam Firmę Krawat i Muszka jako kompetentnego partnera.

 • Gorący Potok

  Szkolenie dostosowane były do zgłoszonych wcześniej potrzeb oraz zostało przeprowadzone z zaangażowaniem i profesjonalizmem, które w całości spełniło nasze oczekiwania.

  Wiedza i informacje zostały przekazane w sposób interesujący, jasny oraz klarowny dostosowany do kompetencji pracowników. Grupa chętnie zadawała pytania, dzięki czemu otrzymała wyczerpujące informacje. Przeprowadzony warsztat oceniany jest bardzo wysoko. Zaprezentowano wiele innowacyjnych rozwiązań, które z pewnością pozwolą na efektywny i szybki rozwój firmy. Dodatkowo szkolenie zostało przeprowadzone w miłym i swobodnym klimacie.

 • Szkolenia zostały rzetelnie dostosowane do potrzeb hotelu a ich program indywidualnie "uszyty na miarę". Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi firmy Krawat i Muszka jako kompetentnego, profesjonalnego i godnego zaufania partnera.

 • Organizacja szkoleń przebiegła na najwyższym poziomie a same szkolenia były bardzo wartościowe, bogate w wiedzę i doświadczenia - spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Pełen profesjonalizm i pozytywne podejście do współpracy oraz gotowość do zaspokojenia naszych potrzeb szkoleniowych są imponujące w firmie Krawat i Muszka. Polecamy ją jako rzetelnego partnera i doskonałą firmę szkoleniową z bardzo dobrymi trenerami.

 • Karczma Bida

  Karczma Bida ma przyjemność zarekomendować firmę szkoleniową Krawat i Muszka. Wymieniona firma specjalizuje się w szkoleniach dla branży HoReCa. W swoim zespole posiada najlepszych szkoleniowców i co najważniejsze praktyków. Szkolenia zostały przeprowadzone w formule zamkniętej (tylko dla naszej firmy), a programy szkoleniowe przeprowadzone były szczegółową analizą potrzeb, oraz spotkaniem on-line, gdzie mogliśmy zaplanować projekt rozwojowy w oparciu o nasze najpilniejsze potrzeby.

  Wszystkie działania związane z przygotowaniem, ale i z przeprowadzeniem samych szkoleń bardzo pozytywnie nas zaskoczyły i przyniosły zamierzone efekty.

 • Hotel Lantier

  Nasi pracownicy poznali między innymi jak powinien wyglądać proces sprzedażowy w hotelu oraz jak postępować z Klientami, również tymi trudnymi. Jesteśmy zadowoleni ze szkoleń ze względu na ich warsztatową formę, a dokładnie przećwiczenie nowo poznanych technik i metod pomocnych przy obsłudze w tym także portalu booking.com. Cały personel poznał sposoby zwiększania sprzedaży, dzięki prawidłowej obsłudze i promowaniu naszego profilu w Internecie. Dodatkowo nasi pracownicy otrzymali ogrom cennych wskazówek, które ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków w pracy. Cieszymy się, że mogliśmy skorzystać ze szkoleń, które zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie, ponieważ wszyscy zdobyli motywację i pozytywną energię do działania.

  Współpraca z firmą Krawat i Muszka przebiegała w bardzo miłej atmosferze i mogliśmy liczyć na ich pomoc na każdym etapie realizacji.

 • Szkolenia wzbudziły duże zadowolenie i zaskoczenie. Pracownicy byli zachwyceni nowymi odkryciami, możliwościami, zastosowaniem nowej wiedzy w praktyce oraz zmotywowała ich do działania. Jesteśmy wdzięczni trenerom, którzy potrafili nawiązać bardzo dobry kontakt z uczestnikami. Z przyjemnością rekomendujemy firmę Krawat i Muszka jako solidnego partnera w realizacji projektów rozwojowych.

 • Współpracuję z @krawatimuszka od dłuższego czasu. Realizujemy wspólnie szkolenie za szkoleniem. Zawsze wszystkie trafione w punkt. Dziewczyny z roku na rok powiększają grupę trenerów, łącząc elementy różnych dziedzin, stawiając na ciągły rozwój swojej firmy, poszerzając ofertę szkoleniową. Potrafią nawiązać bardzo dobry kontakt z klientem, zawsze trafnie przygotowują propozycje szkoleniowe, po uprzednim szczegółowym wywiadzie. Polecam ogromnie!

 • Należy pochwalić bezwzględnie niezwykłe starania firmy oraz trenerów, ponieważ szkolenia były dostosowane do zgłaszanych wcześniej potrzeb. W szkoleniach zostały uwzględnione przypadki, z jakimi pracownicy firmy mają do czynienia na co dzień. Trenerzy posiadali bardzo szeroką wiedzę oraz przekazywali praktyczne wskazówki.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i badź na bieząco z najświeższymi informacjami, poradami i ekskluzywnymi ofertami szkoleniowymi.