Badania Tajemniczy Klient

Tajemniczy Klient

Tajemniczy Klient jest jedną z najlepszych metod badania poziomu obsługi gości hotelowych. Ta usługa dla hoteli ma szczególne znaczenie w branży tak podatnej na opinie w social mediach.

Tajemniczy Klient nie ocenia i nie interpretuje – jedynie stwierdza fakty, opisuje zdarzenia zastane na miejscu. Po wizycie w wyznaczonym hotelu, audytor wypełnia szczegółową kartę badania, oceniając wszystkie obszary, które poddawane były badaniu (te kwestie ustalamy indywidualnie). Dodatkowo wyraża swoje osobiste opinie oraz opisuje emocje i wrażenia po-obserwacyjne.

Szczegółowy raport sporządzony po przeprowadzonym badaniu, wskazuje obszary wymagające poprawy.

KIM SĄ NASI AUDYTORZY?

W naszych badaniach nie ma przypadkowości. Z całej naszej bazy audytorów wybieramy i szkolimy osoby, które spełniają Państwa oczekiwania względem: płci, wieku, wykształcenia czy zainteresowań.

KARTA OCENY

Kształt karty oceny ustalany jest indywidualnie z danym hotelem – są pewne wspólne mianowniki dla całej branży, jednakże często dana marka/sieć hoteli pragnie wyróżnić się swoją wyjątkowością w danym zakresie, a nasi audytorzy biorą to pod uwagę. Nasza doświadczona kadra sugeruje najlepsze rozwiązania dostosowane pod specyfikę naszego obiektu i CEL BADANIA.

Odezwij się do nas i porozmawiajmy o szczegółach.

  Nie masz środków na rozwój biznesu? Pomożemy pozyskać Ci dofinansowanie!

   Zamów szkolenie dla swojej firmy

   Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności zawierającą klauzulę informacyjną o Współadministratorach Danych Osobowych oraz przysługujących mi prawach dostępną tutaj. *

   Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym wysyłki newslettera, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności dostępną tutaj.

   Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych dotyczących oferty Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) i chcę być informowany telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych (w tym poprzez otrzymywanie wiadomości SMS, MMS) zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności dostępną tutaj.