FacebookInstagram

Szkolenia kulinarne

Wyznajemy zasadę drzewa smaków – każdego kucharza i szefa kuchni można nauczyć nowego spojrzenia na potrawy i poszerzyć jego umiejętności kulinarne.

Na naszej stronie nie znajdziesz gotowych programów – realizujemy szkolenia w oparciu o ustalony podczas rozmowy zakres tematyczny. Menu szkoleniowe – ostatecznie zawsze trafia do Twojej akceptacji.

W ramach projektu szkoleniowego przygotowujemy receptury, food cost a na spotkanie przyjeżdżamy z pełnym zaopatrzeniem. Ilość dni szkoleniowych: 2-4 dni.

Zobacz jakie szkolenia kulinarne oferujemy:

Nie masz środków na rozwój biznesu? Pomożemy pozyskać Ci dofinansowanie!

  Zamów szkolenie dla swojej firmy

  Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności zawierającą klauzulę informacyjną o Współadministratorach Danych Osobowych oraz przysługujących mi prawach dostępną tutaj. *

  Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym wysyłki newslettera, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności dostępną tutaj.

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych dotyczących oferty Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) i chcę być informowany telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych (w tym poprzez otrzymywanie wiadomości SMS, MMS) zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności dostępną tutaj.

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera i badź na bieząco z najświeższymi informacjami, poradami i ekskluzywnymi ofertami szkoleniowymi.