FacebookInstagram

Katarzyna Krupa

Szkolenia z etykiety w biznesie

Ukończyła dyplomację na kierunku Stosunki Międzynarodowe w Collegium Civitas w Warszawie. Odbyła staż w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

Jest ekspertem w zakresie etykiety i wizerunku w biznesie. Uczy jak czuć się komfortowo, swobodnie i pozostawiać po sobie dobre wrażenie. Wiedzę przekazuje z humorem i klasą podczas szkoleń dla firm i osób prywatnych. Szkoli pracowników różnego szczebla – od członków zarządu przez sprzedawców, managerów, działy obsługi klienta czy asystentów. Jak sama mówi – znajomość dobrych manier jest niezbędna do tworzenia silnych i partnerskich relacji biznesowych. Mówca TEDx.

Prowadzi liczne imprezy i eventy, zarówno polsko, jak i anglojęzyczne. Moderuje panele dyskusyjne i przeprowadza wywiady. Jest prezenterką telewizyjną, reporterką, a także tancerką i wielokrotną finalistką turniejów tańca towarzyskiego na całym świecie.

Przez wiele lat związana była ze stacją TVN. Uczestniczyła w 6 edycjach kultowego Tańca z Gwiazdami. Prowadziła wywiady, reportaże i liczne zapowiedzi na żywo dla Dzień Dobry TVN oraz Telewizji WP. Prywatnie kocha bieganie, jogę, trening funkcjonalny. Jest wielką fanką kitesurfingu.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i badź na bieząco z najświeższymi informacjami, poradami i ekskluzywnymi ofertami szkoleniowymi.