Patrycja Brychcy

Patrycja Brychcy

Szkolenia ze skutecznej sprzedaży dla hoteli i restauracji, marketing w Internecie wspierający sprzedaż, aktywna sprzedaż w recepcji

PATI OD HOTELI

Patrycja Brychcy-Zygiel od ponad 15 lat jest aktywnym hotelarzem i rozwija sprzedażowo biznesy HoReCa.

Zarządza jednym z najpopularniejszych hoteli biznesowych na Śląsku, ciągle sprzedaje, ma stale kontakt z Gościem b2b i b2c, na co dzień boryka się z tymi samymi problemami, co Ty hotelarzu. Dlatego postanowiła dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Hotelarstwo w jej życiu, to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Z tej pasji, w czasach jednego z największych kryzysów w historii naszej branży, zrodził się pomysł na szkolenia sprzedażowe dla HoReCa.

UCZY JAK SPRZEDAWAĆ W HORECA

Wspiera hotele i restauracje w sprzedaży. Od doradztwa i konsultacji, przez audyty i szkolenia, po efektywne kampanie sprzedażowe.

PRAKTYKA

Przekazywanie praktycznej wiedzy sprzedażowej, to misja jej spotkań z hotelarzami i restauratorami. Jest nie tylko trenerem, ale przede wszystkim praktykiem w biznesie. Od 2005 roku jest związana z branżą HoReCa, do tej pory pomogła kilkudziesięciu obiektom hotelowym z całej Polski i przeszkoliła kilkaset osób.

SZKOLENIA

Realizuje szkolenia w całej Polsce. Jest do dyspozycji online, ale także na miejscu w Twoim obiekcie. Możesz skorzystać z konsultacji, audytu lub wybranego bloku szkoleniowego. Każde działania z wybranym obiektem zaczyna od szczegółowej analizy i wywiadu. Znajduje słabe i mocne strony. By pokazać, jak słabe strony możesz zmienić w przewagę i wyprzedzić konkurencję.

SPECJALIZACJE

Specjalizuje się w szkoleniach sprzedażowych: top managmentu hoteli, dyrektorów i właścicieli obiektów, pracowników działów sprzedaży, marketingu oraz zespołów recepcyjnych. Uczy jak skutecznie sprzedawać, przeprowadzając przez szereg case studies, wskazując najbardziej efektywne narzędzia.