FacebookInstagram

Szkolenia dla kadry zarządzającej

Zdolności przywódcze i organizacyjne to nie jedyne umiejętności, z których powinna korzystać kadra zarządzająca w każdym hotelu. Dlatego, z myślą o pracownikach wyższego szczebla przygotowaliśmy szkolenia i warsztaty, które wyposażą ich w nowoczesną wiedzę, efektywne narzędzia oraz w pełni przygotują do pełnienia funkcji menadżerskich z nastawieniem na komunikację i rozwój umiejętności.

Zobacz jakie szkolenia dla kadry zarządzającej oferujemy:

Nie masz środków na rozwój biznesu? Pomożemy pozyskać Ci dofinansowanie!

  Zamów szkolenie dla swojej firmy

  Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności zawierającą klauzulę informacyjną o Współadministratorach Danych Osobowych oraz przysługujących mi prawach dostępną tutaj. *

  Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym wysyłki newslettera, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności dostępną tutaj.

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych dotyczących oferty Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk (ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry) i chcę być informowany telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych (w tym poprzez otrzymywanie wiadomości SMS, MMS) zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką prywatności dostępną tutaj.

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera i badź na bieząco z najświeższymi informacjami, poradami i ekskluzywnymi ofertami szkoleniowymi.