Szkolenia dla pracowników

Model funkcjonowania w biznesie, który działał kiedyś, teraz nie jest już skuteczny. Nasza firma zapewnia nowoczesne podejście do tematyki szkoleń dla pracowników, mając na uwadze zmieniający się rynek.

Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje i umiejętności oraz wysokiej jakości materiały szkoleniowe.

Oferujemy również stały kontakt po szkoleniu – w każdej chwili uczestnicy mogą liczyć na konsultacje i pomoc.

Szkolenia prowadzimy w całej Polsce w elastycznych terminach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

Oferta szkoleń dla klientów biznesowych obejmuje następujące zagadnienia:

Wybrane referencje

 • „Szkolenie przeprowadzone przez firmę Krawat i Muszka zostało profesjonalnie i ciekawie przygotowane i przeprowadzone. Polecam Firmę Krawat i Muszka jako kompetentnego partnera.”
 • "Należy pochwalić bezwzględnie niezwykłe starania firmy oraz trenerów, ponieważ szkolenia były dostosowane do zgłaszanych wcześniej potrzeb. W szkoleniach zostały uwzględnione przypadki , z jakimi pracownicy firmy mają do czynienia na co dzień. Trenerzy posiadali bardzo szeroką wiedzę oraz przekazywali praktyczne wskazówki."
 • „Kompetencje i profesjonalizm, tak najkrócej można scharakteryzować szkolenie firmy Krawat i Muszka, które polecamy kolejnym uczestnikom.”
 • "Wysoki standard oferowany przez przedstawicieli firmy Krawat i Muszka ma odzwierciedlenie w realizowanych w projektach rozwojowych. Na efekty nie trzeba długo czekać."
 • „Na szczególną pochwalę zasługuje sposób prowadzenia szkolenia – przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych, zwiększających tempo przyswajania wiedzy. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny zarówno na etapie koncepcji jak i realizacji przedsięwzięcia.”
 • "Firma Krawat i Muszka oprócz szkoleń, jest również realizatorem badań Tajemniczy Klient w naszych Salonach (Wrocław, Leszno, Poznań) od 2016 roku. Rekomendujemy firmę Krawat i Muszka jako rzetelnego partnera biznesowego."
 • "Z nieukrywaną satysfakcją rekomendujemy firmę Krawat i Muszka. Szkolenie odbyło się na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i co najważniejsze w miłej i koleżeńskiej atmosferze."
 • "Warsztaty zostały przeprowadzone bardzo rzetelnie, dzięki doskonałej komunikacji i zaangażowaniu firmy. Materiały jak i zakres ćwiczeń zostały specjalnie doprecyzowane i przygotowane pod nasze potrzeby i wymagania. Jesteśmy wdzięczni trenerom, którzy potrafili nawiązać bardzo dobry kontakt z uczestnikami. Znaleźć sposób na dotarcie do nich, co pozwoliło osiągnąć wspaniałe efekty szkoleń." Ewelina Sędziak, Dyrektor Hotelu
 • "Szkolenie w całości spełniło nasze oczekiwania, wiedza i informacje zostały przekazane w sposób interesujący, jasny i klarowny."
 • "Szkolenie było dopasowane indywidualnie do aktualnych potrzeb naszej firmy, między innymi dzięki wzorowej współpracy przy jej przygotowaniu."
 • "Bardzo wysoko oceniliśmy zarówno czas przygotowujący do szkolenia (rozpoznanie potrzeb, elastyczność, stronę formalność, komunikację), jak również samą zawartość merytoryczną szkolenia. Wszystkie przedstawione przed Krawat i Muszka cele zostały zrealizowane w sposób profesjonalny, szybki i skuteczny."
 • "Szkolenie spełniło w 100% nasze wymagania i oczekiwania. Trener prowadzący przekazywał wiedzę w sposób bardzo przejrzysty. Zdobytą na szkoleniu wiedzę pracownik mógł od razu wykorzystać w codziennej pracy, a efekty szkolenia były widoczne od razu i przyczyniły się do rozwoju naszej działalności."
 • „Trening oparty na nowoczesnej metodologii pracy z grupą, jak i wykorzystaniu wielu skutecznych technik kształtujących postawy.”
 • "Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny zarówno na etapie koncepcji jak i realizacji. Rekomendujemy firmę Krawat i Muszka jako solidnego i rzetelnego dostawcę usług szkoleniowo-doradczych."
Obszary specjalizacji